Центр Тепла - все для вашого затишку
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Укр
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Мат нагрівальний для монтажу в стяжку товщиною 10-50 мм Volterm Hot Mat 400

В наявності
Артикул: 1685174564
3 337 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Опис

Основні переваги кабелю Volterm:


1. Повна відповідність міжнародному стандарту якості ISO 60800, де точно та чітко описані всі електричні та механічні випробування перед надходженням кабелю у продаж. Це Європейський рівень, який, на жаль, недосяжний для багатьох марок, які активно надходять на ринок України.


2. Унікальна запатентована технологія виробництва. Кабель має коаксіальну конструкцію. Струмопровідні жили в кабелі наносяться на нагрівальні спірально. Це сприяє зниженню електромагнітного поля та більш рівномірному розподілу тепла, ніж у стандартному варіанті паралельного розташування провідників.


3. Нагрівальний кабель Volterm має мідний заземлюючий екран з щільністю перекриття більше 98%, що забезпечує механічну міцність і надійний захист від електромагнітного випромінювання та ураження електричним струмом. З метою здешевлення, все більше виробників використовують алюмінієву фольгу як заземлюючий екран. Цей матеріал схильний до окислення, пошкодження при вигинах кабелю під час монтажу, складний в організації контакту із заземлюючим проводом, тому вимагає додатковий, обов'язково луджений, мідний провідник.


4. У виробництві кабелю Volterm використовується термостійка внутрішня ізоляція, яка витримує температуру до 180 °C. Цей показник значно впливає на ресурс кабелю у разі зонального перегріву чи банальної поломки терморегулятора.


5. Діаметр кабелю всього 4 мм. Кабель такого діаметру можна монтувати безпосередньо в плитковий клей, без втрати висоти стелі та витрат на стяжку.


6. Кожна готова секція перед надходженням у продаж проходить обов'язкову перевірку. Нагрівальний кабель занурюється у воду і на нього подається підвищена напруга.


7. «Двужильна» конструкція нагрівального кабелю, яка не вимагає повернення другого кінця кабелю до терморегулятора.


8. За стандартних умов експлуатації в системах «Тепла Пол», розрахунковий термін служби нагрівального кабелю Volterm становить понад 50 років. Гарантійний термін експлуатації – 25 років.


Конструкція коаксіального нагрівального кабелю VOLTERM:

  1. Нагрівальна жила
  2. Термостійка ізоляція
  3. Ізоляція з підвищеною термостійкістю (180 ° С)
  4. Мідний екран
  5. Ізоляція з підвищеною термостійкістю (180 ° С)
  6. Мідний заземлюючий екран
  7. Ізоляція з підвищеною термостійкістю (180 ° С)
  8. Зовнішня ізоляція

Доставка:

- самовивіз з м. Біла Церква, вул. Турчанінова, 1;

- перевізником Нова або Укрпошта.

Оплата можлива в двох формах:

- повна предоплата на р/р;

- післяплата під час отримання товару.

Вгору